facebook twitter Google Plus
Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı 21 Mayıs Pazar Fox
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox Tv'nin yeni Askeri savaş dizisi Savaşçı bu hafat ilk bölümü ile ekranlara geldi ve beklenilen üstünde bir ilgi görerek reyting savaşına dahil oldu. Yeni bölümünü merakla beklediğimi Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı nette ilk Savasci.Fragman-tv.com kategorisine eklenmiştir. Suriye'de teröristlerin eline geçen Kağan Yzb. ölüme hiç bu kadar yakın olmamıştır. Albay Kopuz videoya alınan askerini kurtarmak için Kılıç Timi'yle birlikte harekete geçer.


Savaşçı dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı 21 mayıs Pazar Fox fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Savaşçı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: savaşçı fragman, savaşçı fragmanı izle, savaşçı yeni bölüm, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Savaşçı 6. Bölüm Fragmanı özeti