facebook twitter Google Plus
Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı 18 Haziran Pazar Fox
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı özeti:

Fox Tv'nin yeni Askeri savaş dizisi Savaşçı bu hafat ilk bölümü ile ekranlara geldi ve beklenilen üstünde bir ilgi görerek reyting savaşına dahil oldu. Yeni bölümünü merakla beklediğimi Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı nette ilk Savasci.Fragman-tv.com kategorisine eklenmiştir. Suriye'de teröristlerin eline geçen Kağan Yzb. ölüme hiç bu kadar yakın olmamıştır. Albay Kopuz videoya alınan askerini kurtarmak için Kılıç Timi'yle birlikte harekete geçer.


Savaşçı dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı 18 haziran Pazar Fox fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Savaşçı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı neler olacak, Savaşçı 10. Bölüm Fragmanı özeti