facebook twitter Google Plus
Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı 18 Haziran Pazar Fox
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yükleniyor...
Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Fox Tv'nin yeni Askeri savaş dizisi Savaşçı bu hafat ilk bölümü ile ekranlara geldi ve beklenilen üstünde bir ilgi görerek reyting savaşına dahil oldu. Yeni bölümünü merakla beklediğimi Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk Savasci.Fragman-tv.com kategorisine eklenmiştir. Suriye'de teröristlerin eline geçen Kağan Yzb. ölüme hiç bu kadar yakın olmamıştır. Albay Kopuz videoya alınan askerini kurtarmak için Kılıç Timi'yle birlikte harekete geçer.


Savaşçı dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Fox ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı 18 haziran Pazar Fox fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Savaşçı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Savaşçı 10. Bölüm 2. Fragmanı özeti